אני חיה ועובדת בתל אביב.

בוגרת המחלקה לצילום בבצלאל (1999).

כן, זו כנראה הסיבה שגם עבודות האיור שלי מושפעות מצילום, מתבססות על צילום או מדברות עם ועל צילום. 

תערוכת היחיד הראשונה שלי (2003) "קוראים לי אילנית, על שם זמרת בלונדינית שהיתה כוכבת בשנות השבעים" שייכת היום, לצד עבודות נוספות, לאוסף האמנות "הארץ", של עמוס שוקן.

 עבודה נוספת (1999) שייכת לאוסף צבי אלחייני ("ארכיון אדריכלות ישראל").

עבודות נוספות ופורטרטים מוזמנים נמצאים ברשות רוכשים פרטיים.

במהלך השנים, לפני ואחרי הלימודים, כתבתי ב"כל העיר" הירושלמי, מוסף "7 ימים" של ידיעות אחרונות ומוסף "הארץ", שם במשך שלוש שנים כתבתי את המדור "איך אנחנו מתלבשים" שעסק בלבוש (בשונה מאופנה) כדרך ביטוי אישית ואנושית.

במהלך השנים הצגתי תערוכות יחיד ובתערוכות קבוצתיות, ובשנים האחרונות אני עוסקת בעיקר בפרויקטים, שנעים על הגבול בין תיעוד לבדיה, כמו למשל:

"מבוסס על סיפור אמיתי", הוצג בגלריה עזריאלי בי-ם, בתערוכה הקבוצתית "קווי דמיון" (2018).
זהו פרויקט שנקודת ההתחלה שלו היא אוסף השקופיות המשפחתי אותו צילם אבי בין השנים 1966-1975 לערך. אני בוחרת שקופיות המהוות נקודת מוצא למסע, שחלקו רגשי וחלקו דמיוני וממשיכה משם.

"העירוניים" - הוצג בשבוע האיור 2018:
 פרויקט המשלב איור תיעודי וטקסטים בהם אני מנסה להצביע על ולנתח תופעות חברתיות-עירוניות. פרקים ממנו אני מציגה בבלוג בעל אותו השם באתר "הארץ". הפרויקט מוצג בשלמותו בבלוג, באתר האישי שלי.

"עם הגב לים" (אוצר: איתי יעקב) - הוצג בשבוע האיור 2019:
פרויקט תיעודי העוסק בשאלת גבול החשיפה הפיסית, האישית, במרחב העירוני.

"נשים בעבודה" - פרויקט המשלב בין איור תיעודי לראיונות עם נשים בולטות ומעוררות השראה, על הדרך המקצועית של כל אחת ואחת. הפרויקט הוצג בשיתוף עם 2B HUB כחלק משבוע "נשים בעבודה" לצד כעשרים הרצאות שונות שניתנו על ידי משתתפות הפרויקט.

לאורך השנים אני מתהלכת על קו (דק?) המחבר בין ציור/איור, צילום וגם כתיבה ועיצוב טקסטיל. פעם יותר, היום לפרקים - אני יוצרת סדרת פריטי לבוש עם הדפסי משי בעבודת יד, הדפסים המתבססים על איורים ועבודות אמנות שיצרתי במהלך השנים.

במקביל ולאור הדרישה, אני מאיירת בהזמנה פורטרטים אישיים ומשפחתיים, לצד איור פורטרטים לפרויקטים מוזמנים.

*כל הפרויקטים מוצגים במלואם בבלוג 
image alt
image alt
x

#{title}

#{text}

#{price}